Son Dakika:

Künye | İletişim
Gaziosmanpaşa Haber,Bayrampaşa Haber,Eyüp Haber,Su
Anasayfa | Haber Ara | Foto Galeri | Videolar | Anketler | Sitene Ekle | RSS Kaynağı

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

Çocuk Meclisi Başkanını Seçti

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı Gençlik ve Spor Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Çocuk Meclisi, 4. Dönem 1.Genel Kurulu geçtiğimiz Cumartesi günü yapıldı.

Kategori  Kategori : Eğitim Haber
Yorumlar  Yorum Sayısı : 0
Okunma  Okunma : 3575
Tarih  Tarih : 28 Mart 2012, 15:59

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

39 ilçe belediyesini temsilen 301 çocuk meclis üyesinin katıldığı toplantı, Başkanlık Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi. Genel Kurul,  faaliyet raporu ve yürütülen çalışmaları anlatan film gösteriminin ardından başladı.  Film gösteriminin ardından Genel Kurul seçimleri gerçekleştirildi.
Toplam 33 çocuk meclis üyesi, başkan olmak için başvurduğu seçimlerde tek tek söz alarak kendilerini tanıtıp, projelerini anlattı.

 Konuşmaların tamamlanmasından sonra başkanlık seçimlerine geçildi ve divan başkanınca oylama yapıldı. Seçim sonucunda Semagül Çakır 78 oy alarak oy çokluğu ile başkan seçildi. Eyüplü Uğur Öner de  oylama sonucunda 1. Başkanvekili oldu.

Çocuk Meclisi Başkanı Semagül Çakır, kendisine güvenen meclis üyesi arkadaşlarına teşekkür etti. Çakır, Çocuk Meclisi olarak yeni dönemde de farklı projeler üreterek çalışmalarına aralıksız devam edeceklerini aktardı.   Başkan Çakır “Biz çocuklara her konuda desteğini esirgemeyen ve bize bu meclisi armağan eden Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Kadir Topbaş  ile çalışmalarımızda her zaman yanımızda olan Gençlik ve Spor Müdürümüz Sayın Osman Avcı’ya çok teşekkür ediyorum” sözleriyle konuşmasını tamamladı.

Seçim sonuçlarının ilan edilmesinden sonra yeni başkan, başkan vekilleri ve divan üyeleri koltuklarına oturarak hatıra fotoğrafı çektirerek görevlerine başladılar.

Yapılan Seçim sonuçlarına göre oluşan yönetim kurulu şöyle;
1- Semagül Çakır ( Başkan )
2- Uğur Öner ( 1.Başkan Vekili)
3- Alara Tuncer ( 2.Başkan Vekili)
4-  Edanur Saraç  ( Divan Üyesi)
5- Büşra Kendirci ( Divan Üyesi)
6- Merve Karaosman ( Divan Üyesi)
7- Ramazan Geyik ( Divan Üyesi)
8- Anıl Arslan ( Divan Üyesi)
9-  Saliha Ebru Aydın  ( Divan Üyesi)
10-  Sümeyye Keser  ( Divan Üyesi)
11-  Şüheda Önal  ( Divan Üyesi)
Başkan Semagül Çakır’ın  teşekkür konuşmasının ardından gerçekleştirilen bisiklet kura çekimi genel kurulda heyecanlı dakikalar yaşattı. Program, Genel kurul sonrası hediyelerin dağıtılmasının ardından yapılan kokteyl ve İllüzyonist gösterisiyle sona erdi.

Kaynak:Gop Haber
Paylas
Yazdyrylabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa | Word'e Aktar Word'e Aktar | Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

Eğitim Haber

En Çok Okunan Haberler

 
AVUSTRALYADA BATI TRAKYA TÜRKLERİ20 Eylül 2011

© Gaziosmanpaşahaber.org 2008-2009 Tüm Hakları Saklıdır
RSS Kaynağı | Yazar Girişi

Gelistirme: hava perdesi fiyatlari, hava perdeleri, hava perdesi,poset imalati, jigolo,kumlama folyo,medyum,transpalet,forklift

Altyapi: MyDesign Haber Sistemi